Mitsubishi Heavy Industries - VAIKSED JA MUGAVAD

Mitsubishi Heavy Industries pakub ainulaadseid kliimaseadmeid, millel on optimaalsed funktsioonid, et tagada mugav kliima aastaringselt. Suvel pakuvad need tõmbetuuleta meeldivat jahedust. Külmal aastaajal (kuni -20 ° C) võtavad need üle maja või kontori kütmise. MHI varustus on tõeliselt vaikne: töötavat kliimaseadet ei ole praktiliselt kuulda, müratase on ainult 19 dB (A), see ei häiri isegi lapse tundlikku und.

Ületamatu tõhusus

Kõrge töökindlus ja arenenud tehnoloogia MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES

Mida kujutavad endast Mitsubishi Heavy Industries kliimaseadmed?

SEE ON MUGAVUS!

MHI kliimaseadmed jahutavad kiiresti, hoiavad täpset temperatuuri, ei tekita tõmbetuult, töötavad vaikselt ja muudavad teie kodu õhu puhtaks ning värskeks.

SEE ON KESKKONNAKAITSE!

MHI seadmed säästavad energiat, ei kahjusta keskkonda ja säästavad kasutaja raha.

SEE ON STIILNE!

Uusimad ülemaailmsed tööstusdisaini suundumused kehastuvad MHI kliimaseadmetes.

SEE ON TÖÖKINDLUS!

MHI tagab Jaapani laitmatu kvaliteedi ja oma süsteemide pika tööea.

MUGAV PAIGALDADA

Freoonist põhitorude suur pikkus ei sea piiranguid siseüksuse paigalduskoha valimisele ja välisseade ei riku hoone fassaadi, sest selle saab paigutada siseseadmest kuni 20–30 meetri kaugusele.

PUHASTAVAD ÕHKU

Õhu puhtuse ja värskuse eest vastutavad laias valikus filtrid ja siseüksuse isepuhastuv süsteem. Lisaks eemaldab ainulaadne allergiavastane puhastussüsteem majapidamises kasutatavad allergeenid õhust.

ÖKONOOMSED

Mitsubishi Heavy Industries kliimaseadmetes kasutatakse mitu uut energiasäästutehnoloogiat ning tänu sellele tarbivad kõik mudelid energiat säästlikult, olles samal ajal kõrge tõhususega.

ÖKONOOMSED JA KESKKONNASÕBRALIKUD

Kliimaseade on üsna energiamahukas kodumasin. Seetõttu on split-süsteemi valimisel oluline pöörata tähelepanu energiasäästu näitajatele. Tootjad püüavad pidevalt parandada oma seadmete energiatõhusust.

Radikaalsed disainimuudatused ja uued konstruktsiooniarendused on viinud MHI kliimaseadmete energiatõhususe olulise paranemiseni, mis on kaasa toonud energiasäästu ja ülemaailmse keskkonnakaitse.

R32 on järgmise põlvkonna külmutusagens, mille globaalse soojenemise potentsiaal on 70% madalam kui R410A-l. Tänu oma suurepärastele omadustele on R32-l energiatõhususe eelis. Selle potentsiaalne jahutusefekt on 1,5 korda suurem kui R410A-l. See tähendab, et soovitud parameetrite saavutamiseks  samades töötingimustes vajab süsteem vähem jahutusainet kui külmutusagens R410A..

UUS INVERTERI TOIMIMISE ALGORITM

Inverterkompressori vektorjuhtimistehnoloogia abil on saavutatud kõrgeim tõhusus, mida iseloomustavad järgmised eelised:

n super sujuv kiiruse muutus madalalt suurele;

n sile sinusoidaalne pingekõver;

n oluliselt on suurenenud energiatõhusus kompressori madalatel pööretel.

ÖKOREZIIM

Splitsüsteemides MHI on kasutatud energiasäästufunktsiooni ECO OPERATION. Siseüksusesse sisseehitatud infrapunaandur Human Sensor jälgib inimeste liikumist. Nende jõulise tegevuse ajal töötab kliimaseade antud režiimis täie võimsusega, hoides temperatuuri täpselt kindlaksmääratud tasemel. Kui ruumis ei ole kasutajaid enam kui 15 minuti jooksul, vähendab kliimaseade energia taset säästmise eesmärgil. Pärast inimeste tagasi tulemist naaseb süsteem tavapärasele töörežiimile. Funktsioon on saadaval nii jahutus- kui ka kütterežiimis.

AUTONOOMNE VÄLJALÜLITAMINE

Funktsioon AUTO OFF on tõeline päästerõngas neile, kes unustavad kodumasinaid välja lülitada ja pole harjunud kasutama automaatset väljalülitamistaimerit. Kliimaseade tuvastab Human Sensor infrapunaanduri abil inimese olemasolu ja läheb ooterežiimile (STAND BY) juhul, kui kedagi pole ruumis olnud tund aega. Kui ruum on tühi kauem kui 12 tundi, lülitub süsteem täielikult välja.

PUHAS ÕHK

Inimeste tervis sõltub otseselt õhukeskkonna seisundist. Kõik kaasaegsed kliimaseadmed on varustatud G2 klassi jämefiltriga. See hoiab kinni suured tolmuosakesed, koduloomade karvad. Kuid kas sellest piisab suurlinna elanikule?

Mitsubishi Heavy Industries pakub rohkem! MHI split-süsteemid on lisaks varustatud peenfiltrite ja spetsiaalsete filtreerimisprogrammidega, mis eemaldavad õhust kahjulikud lisandid, patogeensed bakterid ja viirused, puhastades selle kõige peenematest tolmuosakestest ja ebameeldivatest lõhnadest.

MUGAVUSE FUNKTSIOONID

Mitsubishi Heavy Industries kliimasüsteemidel on lai valik funktsioone, mis võimaldavad teil luua ideaalse mikrokliima oma kodus ja kontoris, kaupluses ja kohvikus, meditsiinikeskuses ja hotellis kõigis ilmastikutingimustes, hoides mitte ainult vajalikku temperatuuri, vaid pakkudes ka tingimusi tervise, hea tuju ja produktiivse töökeskkonna säilitamiseks.

Бренд: Mitsubishi Heavy

Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.