3,0 (0,5 - 4,3) kW
30 m²

Konditsioneerid meie elus

Tänapäeval ei ole korteritesse paigaldatud konditsioneerid enam mingi haruldus. Nende abil loovad inimesed endale eluruumidesse mugavad tingimused nii kuumal suvel kui ka külmal talvel.

Konditsioneeri maksimaalselt tõhus töötamine oleneb suurel määral õigest seadme valikust. On mõned aspektid, mida tuleb korterisse konditsioneeri valimisel kindlasti arvestada. Allkirjeldatud juhiseid ja soovitusi järgides saab ilma erilise vaevata leida endale sobiva seadme.

Konditsioneeri valiku põhikriteeriumid Saadaval on väga palju konditsioneere. Konditsioneerid on erinevad parameetrid, funktsioonid, võimsus, paigalduskriteeriumid jne. Mitte kunagi ei tohi osta esimest ettejuhtuvat seadet, vaid tuleb uurida turgu ja teha teadlik valik. Peamised konditsioneere eristavad tunnused on järgmised: Milline on seadme võimsus. Kas seadmel on ventilatsioonifunktsioon. Milline on müratase töötamise ajal. Kas seade kuivatab ruumi õhku. Millises suunas liigub õhuvool. Kuidas toimub ruumi kütmine. Kas seade on varustatud õhu filtreerimissüsteemiga. Kas seadmel on taimer, säästurežiim ja öörežiim.

Konditsioneer ventilatsiooniga

Mõned tänapäevased konditsioneerimissüsteemid (konditsioneerid) on varustatud ventilatsioonifunktsiooniga, sellise konditsioneeriga ruumis viibimine on märksa meeldivam. Olenemata konditsioneeri hinnast ja kvaliteedist on see igal juhul varustatud esmase filtriga. Selle puhastamine ei valmista kellelegi raskusi. Kuid saadaval on ka mudelid, millel on palju nüüdisaegsemad filtrid, mis ioniseerivad õhku ja varustavad seda hapnikuga. Olemas on ka antibakteriaalsed filtrid. Neid ise vahetada on keerukas, seetõttu tasub sellisel juhul pöörduda spetsialisti poole.