Hyödyllistä

Miks valida Daikin soojuspumbad

daikin

 

Daikin soojuspumbad soodsa hinnaga

Miks just valida Daikin Soojuspumbad – Daikin on juhtiv kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete, soojuspumpade ja külmutusseadmete tootja ja tarnija.

Daikin soojuspump sobib igasse majja

Ükskõik, kas tegemist on olemasoleva kodu renoveerimisega või täiesti uue hoonega, Daikini soojuspumbad on loogiline lahendus teie kütte- ja jahutusvajaduste rahuldamiseks. Daikini soojuspumpasid on lihtne paigaldada ja need sobivad ideaalselt vanade elektrisüsteemide väljavahetamiseks. Mitmevariandilisi seadmeid saab paigutada mis tahes planeeringuga ruumidesse ja nende energiatõhususe klass A +++ vastab kõikidele “roheliste” hoonete nõuetele.

Varustatud Daikini patenteeritud invertertehnikaga

Daikini inverter on energaisäästlik tehnoloogia, mis reguleerib tõhusalt mootori kiirust ja vähendab energiatarbimist kuni 30%. Selle asemel, et käivitamiseks ja seiskamiseks täiendavat energiat raisata, reguleerib inverter mootori kiirust nii, et see töötab pidevalt ja tõhusamalt.
Kontrollige oma hoone kliimat ja energiakulusid
Daikini kontoritele ja suurtele hoonetele mõeldud lahenduste abil saate energiatõhusate kliimasüsteemide abil oluliselt vähendada oma tegevuskulusid.

Teie hoone terviklik kliimaseadmete lahendus

Alates kütte- ja kliimaseadmetest kuni hoonete juhtimissüsteemideni – Daikin pakub kliimalahendusi teie kontorisse ja suurhoonesse. Uurige lisateavet teie hoonele sobivate võimaluse osas.
Sobib ideaalselt uusarendustele
Daikini madala temperatuuriga õhk-vesi soojuspumbad on optimaalne valik uutele hoonetele. Koosluses põrandakütte või madalatemperatuuriliste radiaatoritega kulutab antud süsteem teie kodu kütmiseks vähem energiat. Loodud Euroopas ja Euroopa jaoks sobivad õhk-vesi soojuspumbad aastaringselt kõikidesse Euroopa kliimatingimustesse.

Maksimaalne mugavus

Elage teie elustiiluga sobivas mikrokliimas

Kõrge kvaliteet

Lõõgastuge ja nautige usaldusväärsete lahenduste eeliseid

Energiatõhusus

Säästke energiasäästude arvelt meie energiatõhusate lahendustega

Arukas juhtimine

Meie intelligentsete programmeerimistehnoloogiate abil saate juhtida oma ruumide mikrokliimat kõikjal maailmas