Fujitsu soojuspumbad

Omades enam kui 90-aastast kogemust nutikate toodete loomisel nõudlikele klientidele, loob Fujitsu seadmeid, mis rahuldavad absoluutselt eksklusiivsuse, stiili, innovatsiooni, tipptaseme ja töökindluse vajadusi.

Kui soovite kõrgeimat võimalikku mugavuse ja töökindluse taset, ainulaadseid omadusi ning eksklusiivset disaini, mida teised tootjad ei paku ning mis on võitnud arvukalt rahvusvahelisi auhindu, palume pöörata tähelepanu kogu Fujitsu kliimaseadmete valikule.

Lisaks võib liialdamata öelda, et Fujitsu seadmed eristuvad esmaklassiliste seadmete nišis soovitud siseõhu parameetrite säilitamise poolest. Bränd on täiendanud luksuse mõistet, mis tähendab tänapäeval mitte ainult mudelite mitmekesisust ja hästi häälestatud disaini, mis on aastakümnete pikkuse tööga tehtud peaaegu täiuslikuks, vaid ka kasutusmugavust, esteetilist laitmatust ja võimalikult suurt mugavust.

Firma rõhutab omaniku kõrget staatust ning aitab kaasa ka keskkonna produktiivsusele ja heaolule: Fujitsu tagab produktiivse tööpäeva, positiivseid emotsioone ning lõõgastumishetkede nautimise oma korteris või maakodus.

Ettevõte tänapäevased soojuspumbad on terviklahendus, mis võimaldab lahendada nii kütmise, sooja veevarustuse, basseini vee soojendamise küsimuse kui ka suveperioodi ruumide seisundi parandamise.

Kõikidel ülaltoodud autonoomsetel küttesüsteemidel on omad eelised ja puudused: mõne jaoks on see kõrged ekspluatatsioonikulud, ent samas madalad paigalduskulud; teistele märkimisväärsed algkapitalikulud, kuid samas madalad ekspluatatsioonikulud.

Fujitsu õhk-õhk soojuspumbad

Fujitsu Nordic õhk-õhk soojuspumbad töötati algselt välja Kanada ja Skandinaavia jaoks. Nordic soojuspumpade mudeleid testiti nii uurimislaborites kui ka põhjapoolsetes talvistes tingimustes. Tänu sellele on nende töörežiim garanteeritud -25 ° C juures.

Nordic mudelid pakuvad kõrgeimat energiatõhusust (COP kuni 4,85) ja isegi äärmuslike külmade korral on Nordic soojuspumba COP 2,147. See tähendab, et reaalsetes töötingimustes välistemperatuuril -25 ° C toodab see üle 2 kW soojusenergiat, tarbides vooluvõrgust vaid 1 kW, ja see on rohkem kui kaks korda ökonoomsem kui ükski elektrikeris, hoolimata selle tüübist.

Fujitsu Waterstage soojuspumbad on ökonoomne ja keskkonnasõbralik kütte- ja soojaveevarustussüsteemide lahendus.

Waterstage'i süsteemi poolt toodetud puhas energia tagab mugavuse terves kodus, sealhulgas vannitubades ja basseinides. Sellise süsteemi kõrge energiatõhususe tase võimaldab teil saavutada vee soojendamist kuni 60 ° C välistemperatuuril -20 ° C kasutamata selleks lisakütteseadet.

Järgides uusimaid HVAC-tööstuse suundumusi, tutvustab WATERSTAGE soojuspumpasid. Soojuspumpade kasutamine alternatiivse kütteviisina on teatud juhtudel soovitatav mitte ainult maamajade, vaid ka tööstuspindade, ladude, põllumajandusettevõtete jaoks. Küte talvel ja põrandaküte, aastaringne soojaveevarustus ja sõltumatus muudest energiaallikatest - kõik need on WATERGATE'i eelised, mis on nende kasvava populaarsuse taga. Soojuspumbasüsteemi valimisel on peamine aspekt ökonoomne kasutamine. WATERSTAGE kõrge energiatõhusus võimaldab teil saada kuni 5 kW soojusenergiat 1 kW tarbitud elektrienergia kohta.

Brand: Fujitsu

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.